Kommunernas näringslivsenheter

Efter att du har anmält dig till Timbanken kommer näringslivsenheten i din kommun att kontakta dig för en kort avstämning kring ditt behov av affärsrådgivningstimmar i Timbanken. Om du har några frågor redan nu får du dock gärna kontakta näringslivsenheten i din kommun.

Askersund

Besöksadress:
Stöökagatan 8

Sofia Fredriksson
sofia.fredriksson@askersund.se
Telefon: 0583 810 30

Degerfors

Besöksadress:
Nämndhuset, Herrgårdsgatan 37

Britt-Marie Room-Östberg
britt-marie.room-ostberg@degerfors.se
Telefon: 0586 484 88

Hallsberg

Besöksadress:
Västra Storgatan 14

Magnus Larsson
magnus.b.larsson@hallsberg.se
Telefon: 0582-68 50 50

Hällefors

Besöksadress:
Sikforsvägen 7

Gabriella Kloth
gabriela.kloth@hellefors.se
Telefon: 072 202 80 81

Laxå

Besöksadress:
Postgatan 2-4

Hans Traav
hans.traav@laxa.se
Telefon: 072 23 96 60

Lekeberg

Besöksadress:
Bangatan 7, Fjugesta

Cecilia Lindström
cecilia.lindstrom@lekeberg.se
Telefon: 0586 488 35

Lindesberg

Besöksadress:
Stationshuset, Järnvägsgatan 2 B

Daniel Fagerlund
naringsliv@lindesberg.se
Telefon: 0581 810 94

Ljusnarsberg

Besöksadress:
Kommunhuset, Gruvstugutorget i Kopparberg

Mikael Haapala
mikael.haapala@ljusnarsberg.se
Telefon: 0703 16 05 02

Karlskoga

Besöksadress:
Katrinedalsgatan 2-4

Kalle Selander
kalle.selander@karlskoga.se
Telefon: 0586 614 95

Kumla

Besöksadress:
Stadshuset, Torget 1

Sune Valegren
sune.valegren@kumla.se
Telefon: 072 730 95 15

Nora

Besöksadress:
Tingshuset, Prästgatan

Cecilia Lundkvist Sundin
cecilia.lundkvistsundin@nora.se
Telefon: 
070 320 47 00

Örebro

Besöksadress:
Drottninggatan 9

Maria Silverlid
maria.silverlid@orebro.se
Telefon: 076 551 37 37

Presenteras av:

med finansiering från:

 

I samarbete med:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •